Okuliare na všetkých frontoch

Generál MacArthur, Audrey Hepburn, The Blues Brothers, Tom Cruise a Will Smith.História okuliarov Ray-Ban to je román o tom, ako získať slávu vďaka slávnym ľudom a ako kultové filmy utvárajú módu.

V roku 1937 vznikol prvý model slnečných okuliarov Ray-Ban vyvinutý špeciálne pre pilotov Air Force. Tieto rámy dostali názov „Anti Glare” a dnes ich poznáme pod názvom Aviator. Na začiatku 50. rokov vznikol druhý najslávnejší model okuliarov – Wayfarer, o ktorom sa hovorí, že je najlepšie predávaným modelom okuliarov v histórii. Ray-Ban vďačí za svoj úspech a popularitu tiež spolupráci so svetom kina a show biznisu. Okuliare tejto značky sa objavovali v najslávnejších a najkultovejších filmoch XX. storočia, začínajúc Raňajkami u Tiffanyho cezEasy rider, BluesBrothers, Top Gun alebo Las Vegas Parano, Avatar až po Besné psy. 

Ray-Ban to je tiež nadčasovosť, autenticita, legendárny štýl, odvaha a výnimočná technológia.  Vďaka týmto fundamentálnym hodnotám značky je Ray-Ban v tomto okamihu najpopulárnejšou značkou okuliarov na svete!  Najdôležitejší odkaz značky súvisí s reklamným heslom NEVER HIDE, ktoré komunikuje, aby ste mali odvahu byť sami sebou.  Lebo Ray-Ban to sú okuliare pre tých, ktorí majú oči vždy doširoka otvorené na svet.